São Paulo’nun yarı maraton 2010

Erkek test dördüncü São Paulo uluslararası yarı maraton varış hikâyenin en heyecan vericiydi. Araya getiren olay, 9000 kayıtlı, hangi çok az Kenyalıların Kiprop Mutai ve Mathew Cheboi, ilk baskı Yarışın galibi tarafından aştı baiano kazanan Barb Pereira da Silva, vardı. 10 km, Brezilya şampiyonu Marilson Gomes dos Santos da oldu.

21, 097km, son 300 metre Barb kelimenin tam anlamıyla “Brezilya” chants ile onu teşvik seyirciler tarafından itildi. Ders 1:04:31 süresi ile tamamlandı, sadece 1 saniye öncesinde Kiprop ve 6 saniye önünde kare Charles Miller, Pacaembu stadyumda büyük bir parti yaptı Matthew ile.

Bu taktikleri çok zor ve esas kanıtı oldu. Bazen 9 km. sonra kaçmaya çalıştı ama olmadı. Sonunda, her şey ile gitti ve Kenyalıların çok yakındık.

Kadın kategorisinde Chepkanan değil bulmak Sunil Rumokol Kenya rakipleri. Yeni başlayanlar rağmen Brezilya, atlet Luasa takım, Luis Antonio dos Santos, dezavantaj 21,097 m, süresi 1:14:35 ile kazandı Podyum diğer dört üyesi Brezilya. Simone Alves da Silva ile sonuç sürpriz oldu. İkinci sırada geldi ve 1:15:43 ile kariyerinin en iyi zaman geçirdim

10 km Marilson parlar

Brezilya Marilson Gomes dos Santos kanıt 10.550 km önemli cazibe, bir değerlendirme eğitimleri ve yalnız olarak kaçtı 29min06s, mesafe neredeyse 3 dakika önde runner-up tamamlandı. Kadın, zafer Lei Alves, 41min40s ile zamanıydı.

-Bu yıl benim ilk olay ve bu test gerekli. Yaralanma sonucu sol topuk üzerinde dönmekte ve hızı cevapsız ve yorgunluk gibi güvensizlik beyin sarsıntısı acısını hissetmek geri.

Marilson gün 21 Bu ay New York’ta bir yarım maraton koşmak hazırlar ve Sao Paulo testinde bir eğitim olarak kullanılan.

-Bu test mükemmel. Rekabet daha önce yaşadığımız anksiyete ve buz kırmak için görev yaptı. Burada çalıştırmak harikaydı.

Kaynak: http://esportes.r7.com

-Ben de oradaydım! Barb kadar iyi değildi ama lol 2 saat önce tamamlandı
Km onlar vardı dışında teslim sporculara enerji içeceği 12 geldiğimde, hatta verdi göz 1h04min34seg, yani Barb attı Zamanlayıcı gelmişti zaten, Brezilya ve benim için zafer sağlanması eksik biraz üzerinde 9 km. nasıl büyük bir fark.
Makla 10 km’lik sadece birçok metre sonra belki 700, yerleştirilen ilk geçiş açılış PM İzciler ikinci ve üçüncü sırayı yaptı bulduğumuzda çok fark da 10 km, ortalama sporcular, yüksek Costa e Silva, gideceğiz. O şey ha! Habib 10,550 metre yapılmış, zaman kapatmak için mükemmel şekli, ikinci sırada üzerinde 3 dakika ayırıyor.
Burada bizim trocida onun için New York yarı maraton ve Barb bizim tebrikler kal.

Teşekkürler Amca Vagner, bizim müfredat başka bir çorap.
Ayrıca bana son metre teşvik deniz kenarı, teşekkür ediyorum. Ben gördüm ve fırsat birlikte son 4 km koşmak zorunda kaldı bir süre beri. Beni başka bir dönüş vermek için davet etti tabii gelecek yıl düşündüm. lol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *