DERİN FUTBOL KARAKTERLERİ

 
Türk televizyonlarının en çok reyting alan programlarından birisi de spor programları! Ancak günümüzde spor programları çok farklı bir kimliğe bürünmüş durumda. Bunun en büyük örneği ise Derin Futbol. 
 
Derin Futbol’un en komik anlarını buradan izleyebilirsiniz: www.beyaztv.com.tr 
 
Derin Futbol her pazartesi akşamı Türkiye’nin önde gelen kanallarından Beyaz TV’de yayınlanıyor. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Derin Futbol gece geç saatlere kadar sürüyor. Program futbol yorumları üzerine kurulu olsa da uzaylılardan sinema sektörüne kadar birçok konudan söz ediliyor. Genç yaşlı, kadın erkek herkes tarafından izleniyor. Hatta futbol seyircisi olmayanlar bile bu programa bağımlılık duyuyor! 
 
Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol programında 5 karakter var. Bunlardan birincisi programın moderatörü Ertem Şener. Diğer dördü ise eski hakem Ahmet Çakar, yorumcu / yazar Rasim Ozan Kütahyalı, eski futbolcular Sinan Engin ile Abdülkerim Durmaz.  
 
Ertem Şener, Muğla Üniversitesi’nde tarih okumuştur. Ancak meslek olarak kendisine spikerliği seçmiştir. Uzun yıllar ulusal ve uluslararası birçok müsabakayı anlatmıştır. 41 yaşındaki Ertem Şener programın moderatörlüğünü yapmaktadır. Aynı zamanda kanalın spor müdürüdür. Derin bağlantılarıyla tanınan Ertem Şener gündem yaratacak haberlere imza atmaktadır. 

 1. futbol 
  Rasim Ozan Kütahyalı’nın TV ekranlarına çıkışı siyasetle olmuştur. Siyasi yorumlarıyla tanınan Kütahyalı zamanla futbol dünyasına da geçiş yapmıştır. Koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Seyirciler ismi çok uzun olduğu için kendisine ROK diyorlar. ROK “Haaaaaaydaaaaaa!” larıyla da nam salmıştır.  
   
  Ahmet Çakar eski bir hakemdir. Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük hakemlerden birisidir. Birçok defa UEFA ve FIFA seviyesinde maç yönetmiştir. Hakemlik kariyerinin ardından TV’de birçok program yapmıştır. Derin Futbol programında komplo teorileri ve gizemli anlatımıyla beğeni kazanmıştır.  
   
  Sinan Engin uzun yıllar futbol oynamış bir isimdir. Futbol dünyasındaki güçlü bağlantılarıyla bilinmektedir. Kendine özgü bir parfüm üreten Sinan Engin buradan elde ettiği gelirin bir kısmını Mehmetçik Vakfı’na bağışlamaktadır. Programdaki diğer yorumculara nazaran daha ılımlı ve birleştirici yorumlar yapmaktadır. 
   
  Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçeli eski futbolcudur. Sessiz ve sakin bir profile sahip olan Abdülkerim Hoca zaman zaman esprileriyle ortalığı kırıp geçirmektedir. Rasim Ozan Kütahyalı ile program içerisinde sık sık çekişmektedir. 
   
  Seven sevmeyen herkes Derin Futbol’u izlemeye devam ediyor. Bu sırada iddaa bülten maçları da açıklanıyor. İşte en güzel maçlar bu site