Çılgın yarış hakkında: meydan Nike 600 Km

 

80 gün yarış SP-Rio, 600 k challenge 2010 sürümüne eksik. Bu şekilde güzel ama bu neredeyse üç uçan ay görünüyor ve her saniye keyfini istediğiniz kadar arıyorum. Biz bir çok anı kurtarmak için 2009 yılı, birçok Tanıklıklar bizim için 2009 kahramanların dokundu ve tabii ki, bu yıl hazırlık Amerika en büyük geçiş için bir sürü. Bu yolculukta bizimle? Biz üstesinden gelmek ve öğrenme yoğun duygu, motivasyon, gün olacak garanti.

Ama dönelim: kanıtlar. Biz zaman Ayrıntılar için geldi, çünkü burada bazı bilgiler ve sen, yeni bilgi için istekli olan hazırlamak. Ve burada size anahtar bilgileri getirmek, ama yeni Facebook sayfamıza bir önemli buluşma yeri, nerede bizim önemli ve benzersiz bilgi işareti sayfasında var, ‘seviyorum’ düğmesini tıklatın ve haber zevk olacaktır unutmayın. Başka bir deyişle, bu bir göz burada ve orada başka bir tutmak öder.

Verilen bilgilere bakın.

Tarihi: 23 Ekim 2010 21.

Başlangıç: 5 ‘ te sabahları Avenida Pedro Álvares Cabral, Dikilitaş ve Ibirapuera Park, São Paulo’nun geleneksel manzaraları önünde.

Varış: Praia Pepê, Rio de Janeiro (RJ) bilinen Barra da Tijuca var.

Rota: 167 km ilk gün, ikinci gün olmak üç aşamada ünlü 600 kilometre bölünmüş 188km ve üçüncü gün 165km hala üçüncü gün bir altın anahtar ile yarış kapatmak için zamana karşı 8 finaller bu zaman içinde adım, on sporcu takım çalıştırmak ve onların zaman, mesafe yanı sıra, 80 km toplam geçiriyoruz.

Arazi türleri: Kim gitti ve kim de 2009 tarihinde kanıt eşlik koridorlar yol boyunca bulunan arazi çeşitli çok iyi hatırlıyorum. 2010 yılında farklı olacaktır. 600 bin üzerinde asfalt, kum, toprak yollar ve yollar arasında sporcular gelecek.

Takım: 20 takım bir kez daha olacak. Bu yıl, ancak, sporcu sayısını artırır. 13 üye ve bir antrenör ve altı adam üzerinden 25 yıl + 25 yaş altında üç (üç), olacak dört kadın (iki 25 yıl + iki yukarıda 25 yaşından küçük) ve üç rezervleri (bir adam, bir kadın ve bir 25 yaşındaki aşağıda-can erkek veya kadın). 25 yaş altında koridorlar 1985 ve 1992 yılları arasında doğmuş olmalı.

Performans kriteri: şartları değiştirmek son bir yıl içinde. 2010 yılında, sporcuların performans 10 k aralığında olması gerekir. Son on ay 25 yılı aşkın zaman sporcuların 45 dakika (erkek) fazla olamaz ve ilgili ile 50 dakika (kadın), adım 4 ‘ 30 ” /km ve 5 ‘ 00 ” / km. ve tüm sporcular, (alt-25 de dahil olmak üzere) olabilir sonuçları altında 35 dakika (erkek) ve 38 dakika (kadınlar) ile ilgili son iki yıl içinde adım 3 ‘ 30 ” /km ve 3 ‘ 50 ” / km.

Buna ek olarak, ayrıca dikkate alınır diğer faktörler. Sporcular, ne olursa olsun yaş, hiçbiri CBAT tarafından son beş yıl içinde federe ya da son iki yıl içinde CBAT ya da CBTRI Özel Tim Ulusal gitti. Bölgesel sporcular devlet federasyonlar içinde federe, serbest bırakılır.

Heyecan var mı? Burada blogda nasıl içine almak ve aynı zamanda sporcular altında / 25 fırsatları kontrol edin.

Lara Martins, Nike Blogger tarafından yazılmış

Kaynak: http://inside.nike.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *